Dom Maklerski BDM – opinie

bdm saJak wiesz, na naszej stornie staramy się oceniać domy maklerskie. Opisujemy ich działalność, wspominamy o usługach, które świadczą, a przede wszystkim staramy się je ocenić na podstawie naszej wiedzy i doświadczenia, a także na podstawie opinii zaczerpniętych w internecie.

Sprawdźmy jakie opinie ma Dom Maklerski BDM S.A. a także jakie usługi i funkcjonalności oferuje swoim klientom.

Oferta jaką proponuje Dom Maklerski BDM S.A.

Ta naprawdę jest bogata. Instytucja współpracuje zarówno z klientem indywidualnym, jak i z firmami. Z podstawowych usług jakie znajdziemy w tym domu maklerskim, mona wymienić między innymi:

 • Prowadzenie rachunku inwestycyjnego
  1. BDM Partner
  2. BDM Żak
  3. BDM Daytrader
  4. BDM Vip
  5. BDM Obligacje
 • IKE w formie rachunku inwestycyjnego
  IKZE w formie rachunku inwestycyjnego
  Otwarte fundusze inwestycyjne
  Serwis BDM news
  Rynki zagraniczne

Jak widać, oferta jest nastawiona głównie na oszczędzanie, ale także “delikatne inwestycje”. Na pierwszy rzut oka, to oferta dla klienta, który ma małe doświadczenie w inwestowaniu, ale chciałby powierzyć swoje pieniądze zaufanej instytucji, aby zarobić na nich więcej niż choćby na lokacie bankowej.

Ocena Domu Maklerskiego BDM S.A.

Instytucja zajęła pierwsze miejsce w rankingu GG Parkiet. Głosowanie odbyło się przez stronę internetową, gdzie ankietowani przyznali BDM S.A. 4,22 na 5 punktów, dzięki czemu dom maklerski zwyciężył w wielu kategoriach.

Dodatkowo Dom Maklerski BDM S.A. zajął też, czwartą pozycję w rankingu domów maklerskich, który został przygotowany przez SII Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych i magazyn Forbes.

Tego typu nagród było więcej i z pewnością znajdziemy na ich temat wiele informacji.

Dom Maklerski BDM S.A. – opinie internautów

W poszukiwaniu opinii na temat BDM S.A. trafiliśmy na wiele for internetowych. Od portali bankowych, po fora dyskusyjne związane z finansami i inwestowaniem. Wiele opinii jest zgodnych, że BDM ma ciekawą i różnorodną ofertę, niskie prowizje za swoje usługi, a także że posiada wykwalifikowanych pracowników. Mając do wyboru inwestowanie na lokacie bankowej lub w domu maklerskim, w tym drugim możemy liczyć na znacznie wyższe zyski.

A zatem zacznij inwestować, sprawdź BDM S.A. i pomnóż swoje pieniądze.

Powodzenia

Jeden komentarz pod “Dom Maklerski BDM – opinie
 1. Irek napisał(a):

  Jestem z nimi od 2 lat. Nie podoba mi się że nie można zmieniać danych przez Internet….już nie raz zgłaszałem im ze są zacofani, niewiele wskórałem, podobno procedury o takie tam, ale generalnie jestem zadowolony. Korzystam głownie z konta przez Internet wiec nie wiem jak doradztwo i obsługa w biurze, ale ile razy dzwonie z jakimś problemem na infolinię zawsze mi Konsultant pomógł (no chyba że mają awarię) aha i prawie pod każdym numerem na infolinii siedzi sympatyczna pani…milo się z nią rozmawia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*