Dom Maklerski Banku Śląskiego

dom maklerskiMasz swoje oszczędności, chcesz je zainwestować i zarobić jak najwięcej? Jednak nie masz pojęcia o wszystkich tych instrumentach giełdowych, nie wiesz czym właściwie lokaty różnią się od akcji, na czym polega handel walutami czy złotem, nie masz pojęcia od czego zacząć – jeśli tak, to koniecznie udaj się do domu maklerskiego.

Dom maklerski – inwestycje dla każdego

Nie ważne czy jesteś kompletnym beztalenciem finansowym, posiadającym pewne środki z którymi nie wiesz co zrobić (a chcesz zainwestować), czy wziętym przedsiębiorcą, który chce ulokować środki bez większego poświęcania dla nich czasu. Dom maklerski jest dobrym wyborem.

Maklerzy w wielu przypadkach poprowadzą Cię za rękę, doradzą w co warto zainwestować, jak warto to wykonać i na co uważać. Maklerom zależy na tym aby Twoje pieniądze zarobiły jak najwięcej, ponieważ mają z tego korzyść – przecież żyją głównie z Twoich prowizji. Jeśli Ty zarabiasz i ponownie inwestujesz swoje środki, zarabiają także maklerzy i w tym przypadku dom maklerski ma sens.

Dom Maklerski Banku Śląskiego

ING Bank Śląski prowadzi w ramach swojej działalności usługę domu maklerskiego. Rachunek maklerski można założyć już za zero złotych.

Dom Maklerski Banku Śląskiego proponuje prowizję na poziomie 0,1% (zawsze 5 zł dla zleceń do 5000 zł).

Ponadto:

  • Bezpłatne szkolenia internetowe z szerokiego zakresu tematów
  • Rozbudowany dział analiz i edukacji na stronie internetowej
  • Wsparcie telefoniczne w początkowym okresie korzystania z rachunku

Rachunek Maklerski w Domu Maklerskim Banku Śląskiego można założyć na dwa sposoby. Pierwszy to internet (zakładamy na stronie wysyłając wniosek), a drugi to osobista wizyta w jednej z placówek.

Listę oddziałów znajdziesz między innymi tutaj.

Czy warto korzystać z domu maklerskiego?

Owszem! Dom maklerski znacznie ułatwia inwestowanie i oszczędzanie. Bez pomocy maklerów, musielibyśmy samodzielnie analizować i stale monitorować dane, kursy walut, wskaźniki giełdowe i inne elementy związane z rynkiem. W przypadku pomocy domu maklerskiego, możemy to wszystko ograniczyć do minimum, nierzadko do podjęcia decyzji na podstawie porad uzyskanych od maklera.

A zatem – udanych inwestycji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*