Day trading

Z myślą o najogromniejszych i najaktywniejszych inwestorach DM BMT jako pierwszy dom maklerski w Polsce postanowił się na inicjacja internetowego programu do day tradingu. Program Daytrader to kwestia asortymentu i podjęcia decyzji strategicznej o modelu prowadzonego biznesu.. Jest jego osoba przeznaczony specyficznej grupy interesantów, jacy w mnogości frapują kondycje lecz na jakiś dzień – lubiana strategia stosowana zazwyczaj na rynku kontraktow terminowych. Podobnne cechy ma Dom Maklerski Banku Śląskiego.
Obronność i prędkość

Day trading

Oprócz bogatej podaży biura różnią się od chwili se także sposobem łączenia internetowych zamówień z giełdowym parkietem. Hołubi się tu DM BZ, kto furt eksponuje, iż jego atutem jest połączenie spośród systemem giełdy, i nie ze “dupą” na zlecenia. Dzięki temu błędy niedaleko montowaniu zleceń wychwytywane są na bieżąco i w ów sposób nie istnieje niebezpieczeństwo, iż przekazana zostanie nieprawidłowa dyspozycja. Interesant jest bowiem o tym od razu instruowany. Dwie rzeczy powodują ze platforma oferowany dzięki biura maklerskie, będzie sprawnie czynić oraz stanie się atrakcyjny dla interesanta: hiperłącza wpływające na szybkość dojazdu aż do Internetu i organizacja pracy wewnątrz biura .

Architektura systemu i przygotowanie planu powinna egzystować taka, aby jak najmniejsza dawka danych była przesyłana pomiędzy interesantem i budynkiem maklerskim. Nie oczekuje on prezentacji multimedialnych, podlega mu za owo na tym, by jego zlecenie trafiało na giełdę bardzo szybko. Interesuje go również błyskawiczny podgląd kondycji rynku.
Składanie zleceń naciera Internet

Składanie zleceń prze Internet

Klienci, jacy będą wykorzystywać Internet gwoli komponowania zleceń lub wykonywania operacji finansowych często otrzymują dodatkowe asekuracja sprzętowe: generator haseł jednokrotnych tzw. TOKEN. Urządzenie to, wielkości pilota alertu samochodowego, jest kodowane indywidualnie dla dowolnego interesanta a przy niedowolnym logowaniu do planu generuje hasło, jakiego być może egzystować użyte ale wręcz raz. Korzystanie generatora haseł jednorazowych nie wymaga armaturze żadnego oprogramowania na komputerze Interesanta. Pozwala owo na korzystanie z dojazdu do kwitu z każdego komputera. Całość transmisji pomiędzy komputerem klienta i dm bank śląski jest szyfrowana, a serwer, spośród jakim klienci się głoszą dysponuje , co gwarantuje klientowi, iż powiązał się spośród adekwatnym serwerem i osoby naoczne nie mogą odjąć przekazywanych dzięki niego informacji.

Poziom bezpieczeństwa natężają również mechanizmy automatycznej blokady konta faceta w przypadku kilkukrotnej dążności dołączenia się do systemu przy przeznaczeniu niewłaściwego hasła i informowania interesanta o wszystkich wydarzeniach związanych z dostępem do kwitu przez sieć Internet w wskazany dzięki niego sposób. A co nadal… Zdaniem przedstawicieli wszystkich biur maklerskich i domu maklerskiego banku śląskiego, oryginalne koszty scalone z przyłączaniem do sieci zwracają się już po realizacji kilku zleceń średniej kwocie. Wykorzystywanie z internetowych dywidendy obudzi bowiem wystarczające oszczędności. “Prawdziwa” kampania prowizyjna jeszcze nim nami. Brokerzy czynny w Internecie, przyznają po cichu, że opłaty określone są na takim poziomie, bo ano naprawdę do ich obniżenia nie zmusza konkurencja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*